Non-stop linka

602 290 291

Záchranná technická služba

Čištění kanalizace, opravy kanalizace, revize

havarijní služba, havarijní servis nonstop, Praha, střední Čechy

Neodtéká Vám odpad, máte problém s domovní kanalizací, nebo potřebujete odčerpat vodu ze zatopených prostor? Záchranná technická služba provádí veškeré opravy kanalizace, ale také rekonstrukce a čištění kanalizačních rozvodů. Havarijní služba je k dispozici nonstop.

K ucpané kanalizaci vyjedeme ihned!

Předcházejte haváriím. Pravidelné revize a čištění kanalizace jsou tou nejlepší prevencí proti problémům s kanalizací.

Zárukou nejvyšší kvality kanalizačních prací je naše dlouholetá praxe. Čištění a opravy kanalizace provádějí zkušení specialisté.

Záchranná technická služba nabízí tyto kanalizační práce:

 • vyhledání a posouzení závady na domovních rozvodech kanalizačního potrubí
 • ruční a strojní čištění svislé a ležaté kanalizace, dešťových svodů, sifonů, WC, dvorních vpustí, gulí, gajgrů a drtičů odpadu, bytových odpadů, domovních stupaček a přípojek, čerpání vody
 • smluvně zajištěno: vyvážení jímek, septiků a lapolů, čištění potrubí tlakovou vodou, prohlídky videokamerou, kompletní vyfrézování stávajících rozvodů
 • strojní čištění kanalizace včetně dešťového svodu u objektu až do uliční výpusti
 • odčerpání vody ze zatopených prostor až po finální odstranění škod (kapacity zednické, malířské, úklid)

NON-STOP LINKA
602 290 291

Výhody

 • Jistota

  Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy.

 • Klid

  Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.

 • Bezpečí

  Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.

 • Rychle a 24/7

  Na havárie reagujeme rychle a akčně. Přijedeme v nejkratším možném čase. Škody na vašem majetku způsobené havárií budou díky tomu minimální. Naše havarijní služba funguje nonstop.